Polski Polski
Rezerwuj teraz
Leonardo
X close button Zamknięte
Wybierz Hotel Arrow Down
27.05.2024 Arrow Down
28.05.2024 Arrow Down
2 Arrow Down
0 Arrow Down
0 Arrow Down
Zarezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 8% rabatu!
chevron right white Kalendarz
Book Now Search
Leonardo Cyprus Hotels & Resorts
Wybierz Hotel Arrow Down
27
Maj
Arrow Down
28
Maj
Arrow Down
2
Arrow Down
Arrow Down
0
Arrow Down
Arrow Down
0
Arrow Down
Arrow Down
 
 

Entuzjaści gry w golfa zatrzymujący się w jednym z trzech hoteli na Cyprze, Leonardo Hotels & Resorts, znajdą w pobliżu znakomite wyzwania do gry w golfa. Cztery pola golfowe mistrzowsko przekazują nie tylko tradycje ponadczasowej gry, ale również wzbogacają rozgrywki o cypryjski sposób. Każde pole wymaga określonego zestawu umiejętności i dostarcza niezapomnianych wyzwań wraz z miłosierną gościnnością. Niezależnie od tego, w którym z naszych hoteli zatrzymujecie się, te wspaniałe pola znajdują się zaledwie kilka minut od naszych drzwi.

Aphrodite Hills

Wielokrotnie nagradzane wydmy na Aphrodite Hills zadowolą nawet najbardziej doświadczonych graczy z 18 trudnymi do zdobycia mistrzowskimi dołkami (6 289 metrów) z widokiem na miejsce, w którym rzekomo wyłoniła się z morza Afrodyta, bogini miłości. Pewne jest, że żadne inne pole na świecie nie może złożyć takiego oświadczenia, poza legendarną atmosferą Cypru, golfiści, personel i inne udogodnienia są zróżnicowane. Aphrodite Hills ma podwójnie zakończone 350 m pole treningowe, 4 zielone cele z bunkrami, obiekty do krótkiej gry, 3 dołki akademii, dwóch profesjonalnych instruktorów golfowych i duży klub z barem, restauracją i tarasami z widokiem na zieleń. Wizualnie spektakularne, zbudowane na dwóch płaskowzgórzach, pole wije się przez rodzime drzewa oliwne i drzewa karobowe. 7 dołek przecina uroczy wąwóz. Ten spektakularny dołek jest jedną z najbardziej znanych i wymagających Par 3 w całej Europie.

Elea Golf Club

Eléa Golf Club to wspaniałe pole golfowe Par 71 z 18 dołkami, położone w jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc na Cyprze. Zaprojektowany przez legendę golfa Sir Nicka Faldo, pagórki te mają wiele naturalnych cech i dostarczają jedne z najpiękniejszych widoków na Morze Śródziemne na całym Cyprze. Pole to zaprojektowano tak, jak powinny wyglądać wszystkie pola, wynagradzając Paphos jako czołowy cel golfowy. Eléa Golf Club został stworzony, aby stanowić wyzwanie dla golfistów na każdym poziomie doświadczenia. Posiada akademię golfa, obsadzoną przez najlepszych specjalistów szkoleniowych w Europie, liczne miejsca do ćwiczeń i spektakularny klub.

Minthis Hills Golf Club

To Par 71, 18-dołkowe mistrzowskie pole golfowe zlokalizowane jest na pięknym terenie klasztoru z XII wieku. Spokojne i dziewicze naturalnie osadzone otoczenie przecięte przez jedne z najtrudniejszych torów wodnych i zieleń. Zaprojektowany przez Donalda Steela w 1994 roku jest najstarszym polem golfowym na Cyprze, które zdobyło reputację najwyższej jakości w grze. Minthis Hills oferuje doskonałe zaplecze treningowe i klub z restauracją i barem. Najlepszą cechą tego kursu jest usytuowanie w dolinie otoczonej winnicami i sadami, miejsce z widokiem na niewiarygodną panoramę wzgórz i ciemnoniebieskiego Morza Śródziemnego. Kolejną niespodzianką jest fakt, że zespół kulinarny klubu został przeszkolony przez legendarnego Alaina Ducasse.

The Secret Valley Golf Club

To 18-dołkowe pole golfowe Par 71, położone kilka kilometrów na wschód od Pafos. Jak sama nazwa wskazuje jest ukrytym klejnotem. Około 49 km od Lemesos (Limassol), w pobliżu Petra tou Romiou, pole golfowe rozgrywa się na stosunkowo krótkich 5904 metrach, ale zapewnia każdy poziom odpowiednich wyzwań ze względu na wymaganą precyzję gry na fairway. The Secret Valley Golf Resort jest absolutnym "must play" golfiarza, a niektórzy twierdzą, że jest to najtrudniejsze ze wszystkich pól golfowych na Cyprze.

Zarezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% rabatu
Dołącz do nas już dziś, to proste i bezpłatne.
Zacznij zdobywać zniżkę przy każdej rezerwacji dokonanej za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej!
Best Price Guarantee Gwarancja
najlepszej ceny
Secure Online Payment Bezpieczna
płatność online
No Hidden Booking Fees Brak opłat za
ukryte rezerwacje
Zarezerwuj bezpośrednio i uzyskaj 10% rabatu
Dołącz do nas już dziś, to proste i bezpłatne.
Zacznij zdobywać zniżkę przy każdej rezerwacji dokonanej za pośrednictwem naszej oficjalnej strony internetowej!
Best Price Guarantee Gwarancja
najlepszej ceny
Secure Online Payment Bezpieczna
płatność online
No Hidden Booking Fees Brak opłat za
ukryte rezerwacje

Bądź pierwszą osobą, która się dowie ...


Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj nasze specjalne oferty, rabaty dostarczane bezpośrednio na twoją pocztę.

Uwaga: Otrzymasz wiadomość e-mail na zasubskrybcję z linkiem umożliwiającym aktywację lub wypisanie się z subskrybcji.
Rezerwuj teraz